Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml
Apap dla dzieci Forte jest lekiem w postaci zawiesiny doustnej, którego substancją czynną jest paracetamol. Paracetamol działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo i jest stosowany do leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu.
APAP dla dzieci FORTE - Paracetamol 40 mg/ml, zawiesina doustna
Wskazania do stosowania:
Lek stosowany do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o lekkim i umiarkowanym nasileniu (ból głowy, ból zęba, bole menstruacyjne) i/lub gorączki (wysokiej temperatury). APAP dla dzieci FORTE to lek stosowany do leczenia bólu o lekkim i umiarkowanym nasileniu i/lub gorączki u dzieci (starszych niż 3 miesiące), dzieci i dorosłych (włączając osoby w wieku podeszłym)
Apap dla dzieci Forte przeznaczony jest do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o małym i umiarkowanym nasileniu, na przykład:
- bólu głowy oraz gardła,
- bólu i/lub gorączki w przebiegu grypy lub przeziębienia,
- bólu związanego z zapaleniem ucha środkowego,
- bólu zęba, bolesnego ząbkowania,
- bólów menstruacyjnych,
- bólów mięśni i kości,
- bólu lub/i gorączki związanych z odczynem poszczepiennym,
- gorączki w przebiegu ospy wietrznej lub biegunki wirusowej,
- bólu po zabiegu usunięcia migdałków podniebiennych.
Lek Apap dla dzieci może być stosowany u dzieci o masie ciała do 40 kg, dzieci powyżej 12. roku życia, młodzieży oraz dorosłych.
Przeciwwskazania:
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.
- Marka
- USP Zdrowie
- Podawanie
- Doustnie
- Typ produktu
- Lek
- Indeks
- 6502851
- EAN
- 5909991102753
Ile kosztuje Apap dla dzieci Forte 40 mg/ ml, zawiesina doustna, 85 ml?
- 22,99 zł