Apap Noc 500mg+25mg, 50 tabletek
Leczenie bólów utrudniających zasypianie w tym: głowy, kostno-stawowych, mięśni, zębów, menstruacyjnego, nerwobóli, bólów związanych z przeziębieniem i grypą
Wskazania: Krótkotrwałe leczenie bólu w tym: bólu głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą, powodującego trudności w zasypianiu.
Sposób użycia
Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat 1 lub 2 tabletki na 30 minut przed snem.
Skład
paracetamol 500 mg, Chlorowodorek Difenhydraminy 25 mg
Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancje czynne lub którąkolwiek substancję pomocniczą preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Jaskra. Rozrost gruczołu krokowego, Porfiria. Astma oskrzelowa w fazie zaostrzenia.
Ostrzeżenia
- Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat.
- lek należy przyjmować wyłącznie przed snem
- w trakcie stosowania leku nie należy spożywać alkoholu
- nie należy łączyć z innymi lekami zawierającymi paracetamol
- w czasie stosowania leku nie należy prowadzić pojazdów ani obsługiwać urządzeń mechanicznych
PKWIU | 21.20.13.0 |
Rodzaj | |
EAN | 5909990960156 |
Nr wewnętrzny | 3000915 |
- Marka
- USP Zdrowie
- Działanie
- Wewnętrzne
- Podawanie
- Doustnie
- Wydawanie
- OTC
- Typ produktu
- Lek
- Indeks
- 3000915
- EAN
- 5909990960156
Ile kosztuje Apap Noc 500mg+25mg, 50 tabletek?
- 38,99 zł
Zobacz także