Aspirin C, 10 tabletek musujących (imp)

Aspirin C 400 mg + 240 mg, 10 tabletek musujących (import równoległy Delpharma)

Aspirin C to tabletki musujące zawierające kwas acetylosalicylowy i witaminę C. Działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo, wzmacniając jednocześnie system odpornościowy organizmu. Skuteczne w leczeniu objawów przeziębienia i grypy. Dorośli powinni stosować od 1 do 2 tabletek co 4 do 8 godzin, nie przekraczając 8 tabletek na dobę. Młodzież powyżej 12 lat może przyjmować 1 tabletkę co 4 do 8 godzin, nie przekraczając 3 tabletek na dobę.

20,99 zł
Brutto

Apteka nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Maksymalna ilość danego produktu w zamówieniu wynosi 20 opakowań.

 

Stosowanie

Aspirin® C to lek w postaci tabletek musujących. Przed zażyciem tabletki należy rozpuścić ją w szklance wody i wypić musujący płyn. Tabletka musująca natychmiastowo uwalnia swoje substancje czynne, aby mogły zostać szybko przyswojone przez organizm. Aspirin® C zawiera również substancje buforowe, dzięki którym substancja czynna lepiej się rozpuszcza, a organizm szybciej dochodzi do siebie!

Lek Aspirin® C rozpuszcza się w wodzie. Picie dużej ilości płynów jest bardzo wskazane podczas przeziębienia lub grypy.

Dawkowanie

  • Młodzież powyżej 12 r.ż. wyłącznie na zlecenie lekarza

1 tabletka musująca (pojedyncza dawka), 3 tabletki musujące (maksymalna dzienna dawka)

  • Dorośli

1–2 tabletki musujące (pojedyncza dawka) 8 tabletek musujących (maksymalna dzienna dawka)

Składniki

  • Substancjami czynnymi leku są: kwas acetylosalicylowy (Acidum acetylsalicylicum) i witamina C (Acidum ascorbicum).
  • Pozostałe składniki to: sodu cytrynian bezwodny, sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy bezwodny, sodu węglan bezwodny
PKWIU 21.20.13.0
Rodzaj
EAN 5909990503001
Nr wewnętrzny 3036655
Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Jeżeli nie podano inaczej, środki farmaceutyczne należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, tj. od 15 do 25 st.C.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania, przechowywania czy składu produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Marka
Bayer
Działanie
Wewnętrzne
Podawanie
Doustnie
Wydawanie
OTC
Typ produktu
Lek
Indeks
3036655
EAN
5909990503001

Ile kosztuje Aspirin C 400 mg + 240 mg, 10 tabletek musujących (import równoległy Delpharma)?

20,99 zł
Brak opini

Zobacz także

Rekomendowane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies