Saridon, tabletki, 20szt.
Saridon
 tabletki
Saridon, tabletki, 20szt.
Saridon
 tabletki

Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg, 20 tabletek

Saridon - mocny sprzymierzeniec w walce z bólem i gorączką. Ten lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skutecznie łagodzi ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy oraz ból reumatyczny. Działanie oparte na połączeniu paracetamolu, propyfenazonu i kofeiny przynosi szybką ulgę. Pamiętaj, aby dokładnie stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania i skonsultować się z lekarzem w przypadku utrzymujących się objawów.

Ostatnie sztuki w magazynie
26,99 zł
Brutto

Apteka nie prowadzi sprzedaży hurtowej. Maksymalna ilość danego produktu w zamówieniu wynosi 20 opakowań.

 

Saridon - skuteczny lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, idealny do zwalczania bólu głowy, bólu zęba i bólu miesiączkowego. Działa dzięki połączeniu paracetamolu, propyfenazonu i kofeiny. Zastosowanie doustne. Dorośli powinni przyjmować 1-2 tabletki, a młodzież w wieku 12-16 lat 1 tabletkę. Można powtórzyć dawkę do trzech razy na dobę. Skonsultuj się z lekarzem, jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 5 dni lub wystąpią dodatkowe objawy.

Charakterystyka produktu

Saridon® 20 tabletek to lek o skojarzonym działaniu 3 składników - paracetamolu, propyfenazonu oraz kofeiny. Zastosowanie: Ból głowy, ból zęba, ból miesiączkowy, ból pooperacyjny, ból reumatyczny, ból i gorączka związane z przeziębieniem i grypą.

Dawkowanie

Dorośli: 1 - 2 tabletki,
Młodzież w wieku 12-16 lat - 1 tabletka. Jeśli istnieje konieczność, dawkę można powtórzyć do trzech razy na dobę. Jeśli ból utrzymuje się dłużej niż 5 dni, gorączka trwa dłużej niż 3 dni, objawy się nasilą lub wystąpią dodatkowe objawy, należy przerwać stosowanie leku i skonsultować się z lekarzem.

Składniki

1 tabletka zawiera: substancje czynne: paracetamol 250mg, propyfenazon 150mg, kofeinę 50mg oraz substancje pomocnicze: hypromeloza, celuloza mikrokrystaliczna, esma-spreng, skrobia kukurydziana, talk,magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna.

Przeciwwskazania:

uczulenie na którykolwiek ze składników leku, wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, ciążka niewydolność wątroby, ciążka niewydolność nerek, porfiria wątrobowa, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, astma, ciąża, laktacja.

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Jeżeli nie podano inaczej, środki farmaceutyczne należy przechowywać w suchym i ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, tj. od 15 do 25 st.C.
W przypadku jakichkolwiek wątpliwości dotyczących stosowania, przechowywania czy składu produktu prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Marka
Bayer
Podawanie
Doustnie
Typ produktu
Lek
Indeks
3144602
EAN
5909990095629

Ile kosztuje Saridon 250 mg + 150 mg + 50 mg, 20 tabletek?

26,99 zł
Brak opini

Rekomendowane produkty

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Produkt dodany do listy ulubionych

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz zmienić sposób zapisu i dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Dalsze korzystanie ze strony oznacza wyrażenie zgody na wykorzystywanie plików cookies